Heren geruite pyjamabroek

Zoekt u een hoogwaardige geruite pyjamabroek voor heren die comfort en stijl combineert? Friendtex biedt een breed assortiment geruite pyjamabroeken voor elke smaak. Deze broeken zijn gemaakt van zachte, ademende stoffen en bieden de ideale balans tussen comfort en duurzaamheid. Met klassieke ruitpatronen zijn ze perfect om in te loungen of als casual kleding te dragen. Onze ontwerpen garanderen dat elke broek voldoet aan hoge eisen op het gebied van stijl en comfort.

Of u nu herenpyjamabroeken met ruitjespatroon zoekt voor de detailhandel of de groothandel, Friendtex heeft wat u nodig hebt. Pas uw bestelling aan de specifieke behoeften van uw markt aan en verrijk uw collectie met ons hoogwaardige vakmanschap. Neem vandaag nog contact met ons op voor een offerte voor herenpyjama's van Friendtex en bied uw klanten de ultieme slaapervaring.

geruite pyjamabroek voor heren

Friendtex - Uw vertrouwde fabrikant van geruite pyjamabroeken voor heren uit China

Op maat gemaakte ontwerpen voor elke markt

Bij Friendtex helpen we u om geruite pyjamabroeken voor heren volledig op maat te maken, zodat ze perfect aansluiten op de unieke behoeften van uw doelgroep. Kies uit een verscheidenheid aan ruitpatronen, stoffen en kleuren om een ​​look te creëren die uw klanten aanspreekt. Of het nu gaat om het tijdloze buffelruitpatroon of iets levendigers en nieuws, onze personalisatiemogelijkheden zorgen ervoor dat uw collectie opvalt. U ontvangt precies wat u nodig heeft: perfect ontworpen, van stof tot pasvorm.

Maatflexibiliteit voor een perfecte pasvorm

Friendtex begrijpt dat elke klant andere behoeften heeft. Daarom bieden wij aanpasbare maten voor uw geruite pyjamabroeken voor heren. Of u nu small, medium, large of aangepaste maten nodig heeft, wij garanderen een comfortabele en op maat gemaakte pasvorm. Deze flexibiliteit stelt u in staat een breder publiek te bereiken en uw klanten de perfecte pasvorm te bieden, wat u een voorsprong geeft op de concurrerende markt.

Verschillende stofopties voor comfort

Wij bieden je de flexibiliteit om te kiezen uit een breed scala aan stoffen bij het samenstellen van je geruite pyjamabroek voor heren. Van lichtgewicht katoen voor ademend vermogen tot knus flanel voor extra warmte, onze stofopties zijn geschikt voor verschillende seizoenen en voorkeuren. Je kunt zelfs kiezen voor premium blends voor een luxueuze uitstraling. Friendtex zorgt ervoor dat je pyjamabroek stijlvol én comfortabel is, ongeacht het seizoen.

Aangepaste branding en details

Met Friendtex kun je verder gaan dan alleen de stof en maat aanpassen. Voeg je unieke logo, labels of andere details toe om je geruite pyjamabroek voor heren te laten opvallen. Of het nu gaat om borduurwerk of zeefdruk, wij zorgen ervoor dat je merk direct herkenbaar is. Deze mate van personalisatie maakt je pyjama niet alleen comfortabel, maar weerspiegelt ook de persoonlijkheid en stijl van je merk.

Aangepaste geruite pyjamabroeken voor heren in verschillende stijlen

Creëer op maat gemaakte geruite pyjamabroeken voor heren in verschillende stijlen, passend bij de behoeften van uw markt. Kies uit tijdloos buffalo-ruitpatroon, levendige kleurencombinaties of subtiele patronen.

heren pyjamabroek met buffalo ruit

Heren Buffalo Plaid Pyjamabroek

Creëer een pyjamabroek met buffalo ruitjesmotief voor heren die moeiteloos stijl en comfort combineert. Het opvallende buffalo ruitmotief, met afwisselende kleurvlakken zoals rood, zwart, groen en wit, zorgt voor een tijdloze, stoere look die perfect is voor zowel loungen als casual.

Of u nu geïnteresseerd bent in een zwart-witte pyjamabroek met buffalo ruitjesmotief voor heren, een rode pyjamabroek met buffalo ruitjesmotief voor heren of een flanellen pyjamabroek met buffalo ruitjesmotief voor heren, met Friendtex kunt u uw broek op maat maken voor elke markt. 

heren geruite joggingbroek pyjamabroek

Heren geruite joggingbroek pyjamabroek

Een geruite joggingbroek voor heren, op maat gemaakt, combineert stijl, comfort en functionaliteit. Met taps toelopende pijpen en elastische boorden biedt deze joggingbroek een moderne, strakke pasvorm, perfect om te loungen of actief te dragen. Het klassieke geruite patroon voegt persoonlijkheid toe, terwijl de comfortabele tailleband en verstelbare details zorgen voor een op maat gemaakt gevoel. Friendtex biedt volledige maatwerkmogelijkheden om aan de behoeften van uw markt te voldoen. Personaliseer vandaag nog uw eigen geruite joggingbroek voor heren met Friendtex en bied unieke, hoogwaardige ontwerpen die uw merk zullen onderscheiden.

Aangepaste geruite pyjamabroek voor heren in verschillende kleurcombinaties

Creëer op maat gemaakte geruite pyjamabroeken voor heren in verschillende kleurencombinaties die aansluiten bij de behoeften van uw markt. Kies uit klassiek rood en zwart, groen en marineblauw, of ontdek gedurfde nieuwe combinaties.

groene geruite pyjamabroek voor heren

Heren groene geruite pyjamabroek

Creëer uw eigen groene geruite pyjamabroek voor heren die stijl, comfort en veelzijdigheid combineert. De rijke groene tinten, gecombineerd met complementaire kleuren zoals marineblauw of zwart, geven een frisse en moderne draai aan het klassieke geruite ontwerp. Deze pyjama's bieden zowel warmte als ademend vermogen, ideaal om in te loungen of te slapen. Met Friendtex kunt u de stof, pasvorm en maat aanpassen, met keuze uit lange maten en premium opties. Personaliseer vandaag nog uw eigen groene geruite pyjamabroek voor heren met Friendtex voor exclusieve, hoogwaardige ontwerpen die uw productlijn zullen versterken.

rode geruite pyjamabroek voor heren

Heren rode geruite pyjamabroek

Creëer uw eigen rode geruite pyjamabroek voor heren die moeiteloos comfort en stijl combineert. De opvallende rode tinten, aangevuld met contrasterende tinten zoals zwart of marineblauw, creëren een tijdloos, opvallend geruit ontwerp. Perfect om in te loungen of te slapen, deze pyjama's bieden warmte en ademend vermogen en zijn gemaakt van hoogwaardige stoffen zoals flanel. Of u nu een rode Buffalo geruite pyjamabroek voor heren of een rode geruite flanellen pyjamabroek voor heren nodig hebt, Friendtex biedt volledige maatwerkmogelijkheden om aan de vraag van uw markt te voldoen. Personaliseer vandaag nog uw eigen rode geruite pyjamabroek voor heren met Friendtex en lever unieke, hoogwaardige ontwerpen die uw merk zullen versterken.

bruine geruite pyjamabroek voor heren

Bruine geruite pyjamabroek voor heren

Creëer een bruine geruite pyjamabroek voor heren die stijl, comfort en veelzijdigheid combineert. De rijke bruintinten, gecombineerd met complementaire kleuren zoals beige, groen of marineblauw, creëren een tijdloos, verfijnd geruit ontwerp. Deze pyjama's bieden warmte en ademend vermogen, perfect om in te loungen of te slapen. Of u nu de voorkeur geeft aan een bruine geruite flanellen pyjamabroek voor heren of lichtere stoffen, Friendtex biedt volledige maatwerkmogelijkheden om aan de behoeften van uw markt te voldoen. Personaliseer vandaag nog uw eigen bruine geruite pyjamabroek voor heren met Friendtex voor exclusieve, hoogwaardige ontwerpen die uw merk zullen onderscheiden.

heren zwart en rood geruite pyjamabroek

Heren zwart en rood geruite pyjamabroek

Creëer uw eigen rood-zwart geruite pyjamabroek voor heren die de perfecte mix biedt van comfort, stijl en duurzaamheid. De opvallende rood-zwarte tinten vormen een klassiek, opvallend buffalo-ruitdessin, ideaal om in te loungen en te slapen. Deze pyjama's zijn gemaakt van hoogwaardige stoffen zoals flanel of katoen en zorgen voor warmte en ademend vermogen. Of u nu een rood-zwart geruite pyjamabroek voor heren nodig heeft of andere personalisaties, Friendtex biedt volledige flexibiliteit om aan de behoeften van uw markt te voldoen. Personaliseer vandaag nog uw eigen rood-zwart geruite pyjamabroek voor heren met Friendtex en val op met hoogwaardige ontwerpen die uw merk versterken.

heren zwart-wit geruite pyjamabroek

Heren zwart-wit geruite pyjamabroek

Creëer een op maat gemaakte zwart-wit geruite pyjamabroek voor heren die tijdloze stijl combineert met ongeëvenaard comfort. Het opvallende contrast tussen zwart en wit in het klassieke buffelruitdessin creëert een verfijnde look, perfect om in te loungen en te slapen. Deze pyjama's zijn gemaakt van hoogwaardige stoffen zoals flanel of katoen en bieden warmte en ademend vermogen. Of u nu geïnteresseerd bent in een zwart-wit geruite pyjamabroek voor heren of andere personalisaties, Friendtex biedt volledige flexibiliteit om aan de behoeften van uw markt te voldoen. Personaliseer vandaag nog uw eigen zwart-wit geruite pyjamabroek voor heren met Friendtex en lever hoogwaardige, exclusieve ontwerpen die uw merk laten opvallen.

heren blauwe geruite pyjamabroek

Heren blauwe geruite pyjamabroek

Creëer uw eigen blauwe geruite pyjamabroek voor heren die comfort, stijl en veelzijdigheid combineert. De rijke blauwtinten, aangevuld met groen of zwart, creëren een verfijnd geruit ontwerp dat opvalt. Deze pyjama's zijn gemaakt van hoogwaardige stoffen zoals flanel of katoen en bieden warmte en ademend vermogen, zodat u ze het hele jaar door kunt dragen. Of u nu blauwe en groene geruite pyjamabroeken voor heren of andere op maat gemaakte opties aanbiedt, Friendtex garandeert volledige flexibiliteit om aan de behoeften van uw markt te voldoen. Personaliseer vandaag nog uw eigen blauwe geruite pyjamabroek voor heren met Friendtex en bied exclusieve, hoogwaardige ontwerpen die uw productlijn zullen versterken.

heren rode en groene geruite pyjamabroek

Heren rode en groene geruite pyjamabroek

Creëer een rode en groene geruite pyjamabroek voor heren die feestelijke kleurencombinaties combineert met comfort en stijl. Het klassieke rode en groene geruite patroon zorgt voor een levendige, tijdloze look, perfect om te loungen tijdens de feestdagen of voor dagelijks gebruik. Pas de pasvorm en het ontwerp aan de voorkeuren van uw doelgroep aan. Friendtex biedt volledige personalisatie om uw visie tot leven te brengen. Personaliseer vandaag nog uw eigen rode en groene geruite pyjamabroek voor heren met Friendtex en bied uw klanten unieke, hoogwaardige producten die opvallen.

roze geruite pyjamabroek voor heren

Roze geruite pyjamabroek voor heren

Creëer een roze geruite pyjamabroek voor heren op maat die stijl, comfort en individualiteit combineert. Zachte roze tinten, gecombineerd met complementaire tinten zoals wit, grijs of marineblauw, creëren een fris en modern geruit patroon dat opvalt. Deze pyjamabroek is ademend en warm, perfect om te ontspannen of te slapen. Friendtex biedt volledige maatwerkmogelijkheden om aan de behoeften van uw markt te voldoen. Personaliseer vandaag nog uw eigen roze geruite pyjamabroek voor heren met Friendtex en lever exclusieve, hoogwaardige producten die uw merk zullen versterken.

paarse geruite pyjamabroek voor heren

Heren paarse geruite pyjamabroek

Creëer een paars geruite pyjamabroek voor heren op maat die comfort, stijl en individualiteit combineert. De levendige paarse tinten, gecombineerd met complementaire tinten zoals zwart, wit of grijs, creëren een gedurfd, modern geruit ontwerp dat opvalt. Deze pyjamabroek biedt zowel warmte als ademend vermogen, waardoor hij perfect is om in te loungen of te slapen. Friendtex biedt volledige personalisatie, zodat de pasvorm en kleur aansluiten bij de behoeften van uw markt. Personaliseer vandaag nog uw eigen paars geruite pyjamabroek voor heren met Friendtex en bied exclusieve, hoogwaardige ontwerpen die uw merk zullen versterken.

heren rode en witte geruite pyjamabroek

Heren pyjamabroek in rood en wit geruit

Een rood-wit geruite pyjamabroek voor heren op maat, die tijdloze stijl en comfort combineert. De opvallende rood-witte kleurencombinatie creëert een frisse, klassieke look, perfect om in te loungen en te slapen. Dit opvallende geruite ontwerp kan worden aangepast aan de voorkeuren van uw markt, met aanpasbare pasvorm, tailleband en kleuropties. Friendtex biedt volledige flexibiliteit om aan uw groothandelsbehoeften te voldoen. Personaliseer vandaag nog uw eigen rood-wit geruite pyjamabroek voor heren met Friendtex en lever exclusieve, hoogwaardige ontwerpen die uw merk zullen onderscheiden.

Aangepaste geruite herenpyjamabroek voor speciale gelegenheden

Creëer uw eigen geruite pyjamabroek voor heren, perfect voor speciale gelegenheden.

heren kerst geruite pyjamabroek

Heren kerst geruite pyjamabroek

Creëer uw eigen geruite kerstpyjamabroek voor heren die de feestelijke sfeer uitstraalt met feestelijke kleurencombinaties. Traditionele rode, groene en witte geruite designs zorgen voor warmte en vrolijkheid, perfect voor kerstochtenden of gezellige winteravonden. Pas de pasvorm, kleurencombinaties en stijl aan de voorkeuren van uw doelgroep aan. Friendtex biedt volledige flexibiliteit om uw visie tot leven te brengen. Personaliseer vandaag nog uw eigen geruite kerstpyjamabroek voor heren met Friendtex en bied unieke, hoogwaardige designs die uw merk zullen versterken.

Aangepaste pyjamabroeken voor heren in verschillende stoffen

Geruite pyjamabroeken voor heren op maat, verkrijgbaar in diverse materialen, passend bij de behoeften van uw markt. Kies uit knus flanel voor warmte, ademend katoen voor comfort of luxe modal voor een zacht, zijdezacht gevoel.

heren geruite flanellen pyjamabroek

Heren geruite flanellen pyjamabroek

Creëer een geruite flanellen pyjamabroek voor heren die warmte, comfort en een tijdloze stijl combineert. De zachte, duurzame flanellen stof biedt de perfecte balans tussen comfort en ademend vermogen, waardoor deze broek ideaal is voor de koudere maanden. Met klassieke ontwerpen zoals de buffalo plaid flanellen pyjamabroek voor heren, spelen deze aanpasbare opties in op de voorkeuren van uw markt. Friendtex biedt volledige flexibiliteit in ontwerp, stof en maat. Personaliseer vandaag nog uw eigen geruite flanellen pyjamabroek voor heren met Friendtex en lever exclusieve, hoogwaardige producten die uw merk laten opvallen.

Aanbevolen beoordelingen van geruite pyjamabroeken voor heren

Sarah
Sarah
Uitstekende kwaliteit en pasvorm
We hebben een groothandelsbestelling geplaatst voor de geruite pyjamabroek van Friendtex voor heren, en de kwaliteit overtrof onze verwachtingen. De stoffen zijn zacht en de kleuren zijn levendig, precies zoals te zien is op het voorbeeld. Onze klanten zijn dol op de pasvorm, vooral met de verstelbare tailleband. Het ontwerp is klassiek, maar toch modern, waardoor het perfect is voor een breed publiek. Een echte aanrader voor andere retailers die op zoek zijn naar kwaliteit en stijl voor een geweldige prijs!
Laura
Laura
Geweldige aanvulling op onze productlijn
We hebben een grote voorraad Friendtex geruite pyjamabroeken voor heren besteld en ze zijn een groot succes bij onze klanten! De geruite patronen zijn populair en de stof is zowel comfortabel als duurzaam. Onze bestellingen vliegen de deur uit. We zullen binnenkort zeker meer bestellingen plaatsen. Friendtex is een betrouwbare leverancier met een uitstekende klantenservice en hoogwaardige producten.
Emily
Emily
Betrouwbare en stijlvolle pyjamabroeken
We hebben groothandelsbestellingen bij Friendtex ingekocht voor onze winkel, en hun geruite pyjamabroeken voor heren zijn een fantastische aanvulling. De pasvorm is perfect en het geruite ontwerp heeft een tijdloze aantrekkingskracht die onze klanten waarderen. De broek blijft lang mooi na meerdere wasbeurten en behoudt zijn kleur en zachtheid. Friendtex levert consequent producten van topkwaliteit en we zullen met hen blijven samenwerken voor toekomstige bestellingen.

Vraag een offerte aan voor een geruite pyjamabroek voor heren

Vraag vandaag nog een offerte aan voor een geruite pyjamabroek voor heren. Ons team biedt maatwerk, hoogwaardige stoffen en pasvormen die perfect bij uw wensen passen.

Wij hanteren concurrerende prijzen, zodat u de beste prijs krijgt zonder dat u inlevert op comfort of stijl.

Veelgestelde vragen over geruite pyjamabroeken voor heren

Hoe meet ik nauwkeurig de maat van een geruite pyjamabroek voor heren?

Om de juiste maat te bepalen voor een geruite pyjamabroek voor heren, volgt u deze stappen:

  1. Taille : Meet de omtrek van uw natuurlijke taille, waar de broek zal zitten.

  2. Heupen : Meet de omtrek van het breedste deel van de heupen.

  3. Binnenbeenlengte : Meet vanaf de bovenkant van de binnenkant van de dij tot aan het enkelbot.

  4. Outseam: Meet vanaf de tailleband tot aan de enkel voor de volledige lengte.
    Gebruik deze metingen om de juiste maat te selecteren uit de maattabel.

Friendtex biedt een ruime keuze aan maten voor alle lichaamstypes. We bieden opties van small tot 3XL en hebben ook lange maten voor klanten die extra lengte nodig hebben. Onze pyjama's zijn ontworpen voor een comfortabele pasvorm en hebben een elastische tailleband voor flexibiliteit. De broeken zijn gemaakt voor bewegingsvrijheid zonder te strak te zitten, voor de perfecte balans tussen comfort en stijl.

Het bestellen van een geruite pyjamabroek voor heren in bulk bij Friendtex is eenvoudig. Volg deze eenvoudige stappen:

  1. Neem contact op met Friendtex : Stuur ons uw ontwerp specificaties.

  2. Geef details door : deel uw voorkeuren voor stof, kleur, ruitpatronen, maatbereik en eventuele extra aanpassingsmogelijkheden.

  3. Bestelling plaatsen : Zodra we al uw gegevens hebben ontvangen, starten we met de productie.

  4. Tijdige levering : Friendtex garandeert een snelle levering en biedt concurrerende prijzen.

  5. Flexibele opties : Wij bedienen groothandels die grote bestellingen plaatsen.

Ja, Friendtex biedt stalen aan van onze geruite pyjamabroeken voor heren. We begrijpen dat u er zeker van wilt zijn dat het product aan uw kwaliteitsnormen voldoet voordat u een grote bestelling plaatst. Neem contact met ons op om een ​​staal van de stof en het ontwerp aan te vragen, dan sturen we het u ter goedkeuring toe. Zo kunt u de pasvorm, de kwaliteit van de stof en het algehele ontwerp controleren voordat u een groothandelsbestelling plaatst.

 

Ja, Friendtex biedt de mogelijkheid om uw logo op de geruite pyjamabroeken voor heren te laten drukken. Of u nu borduursel of zeefdruk wilt, wij kunnen het ontwerp aanpassen met uw merklogo of andere details. Dit is een geweldige manier om merkproducten te creëren die aansluiten bij de identiteit van uw bedrijf en de ervaring van uw klanten verbeteren.

De productietijd voor een geruite pyjamabroek voor heren op maat is afhankelijk van de complexiteit van uw bestelling en het volume. De productietijd bedraagt ​​doorgaans 2-3 weken nadat uw bestelgegevens zijn bevestigd. Voor grotere groothandelsbestellingen kunnen de productietijden variëren, maar wij garanderen een tijdige levering en werken met u samen om aan uw planning te voldoen.

Ja, Friendtex zet zich in voor duurzame opties en we kunnen geruite pyjamabroeken voor heren leveren, gemaakt van milieuvriendelijke stoffen. Als u milieubewuste klanten wilt aanspreken, bieden wij biologisch katoen en andere duurzame stoffen aan. Deze opties bieden dezelfde hoge kwaliteit en comfort, terwijl ze bijdragen aan een groenere toekomst. Neem contact met ons op voor meer informatie over onze milieuvriendelijke stoffen.

Stuur een bericht